+380 (68) 143-32-63
+380 (98) 762-78-05

Фарба

Ви дуже часто питаєте у нас стосовно покриття, і сьогодні ми радо поділимось з Вами інформацією стосовно нашого покриття всіх дитячих виробів.

Всі меблі, а саме: дитячі ліжка, столики, стільчики, іграшки які представлені в натуральному кольорі, ретельно шліфуються та покриваються тільки екологічною лляною олією. Дана олія є на основі воску, та наноситься методом натиранням на виріб.

Дитячі вироби які представлені у нас в білому та в кольорі слонова кістка фарбуються екологічною однокомпонентною фарбою на водяній основі. Наноситься вона методом напилення з допомогою фарбопульта. Нанесення відбувається таким чином: перш за все грунтуємо виріб, стираємо ворс, потім наносимо фарбу, даємо час на висихання (більше ніж 4 години) і останній контрольний раз нанесення фарби.

А от дитячі вироби, які представлені в кольорі горіх, фарбуються трішки іншим способом. Перш за все виріб бейцується (бейц, інша назва – морилка), це тонуючий склад, призначений для зміни природного кольору і підкреслення природної текстури виробів з деревини. Далі наносимо фарбу, стираємо ворс, і останній контрольний раз нанесення фарби.

Фарбу та олію ми використовуємо італійського виробництва, це «Verinlegno”

Сподіваємось, інформація була для Вас корисною. Обов’язково зберігайте її собі та діліться з друзями.

TM Goydalka
Залишити відповідь