+380 (68) 143-32-63
+380 (98) 762-78-05

Меблі для шкіл

Меблі для шкіл завжди мають відповідати високим вимогам якості. В наш час виробники стараються не лише дотримуватись цих стандартів, але й зробити такі меблі максимально зручними і функціональними.

Шкільні парти

Шкільні парти є надзвичайно важливим атрибутом, адже за ними дитина проводить по декілька годин в день. Тому дуже важливо щоб таке робоче місце було виготовлено з якісних екологічних матеріалів, і було зручним. Переважно парти виготовляють з ДСП і натурального дерева, в поєднанні з металом чи пластиком. Важливим є те, чим покривається поверхня парти. Оскільки такий виріб використовується на протязі багатьох років, важливо підібрати парту, в якій є можливість регулювати висоту, а також рівень нахилу робочої поверхні. Така парта буде підходити дитині в будь якому віці, забезпечить комфорт, а також посприяє правильному розвитку опорно рухової системи. Також не зайвими будуть вбудовані в парту різноманітні шафки та шухляди. В них дитина зможе зберігати необхідний шкільний інвентар.

шафи та стінки

Ніодин шкільний кабінет не обходиться без шафи чи стінки. Виробники меблів для шкіл виготовляють як невеликі відкриті шафи, так і більших розмірів закриті, в які діти та вчителі можуть складати різноманітне шкільне приладдя. Найчастіше такі шафи використовуються в молодших класах. В нашому інтернет магазині TM Goydalka ви знайдете великий асортимент подібної продукції будь яких розмірв та під будь який бюджет.

TM Goydalka