+380 (68) 143-32-63
+380 (98) 762-78-05

Облаштування споруд цивільного захисту (укриття, бомбосховища)

Як організувати безпечне життя в Україні під час війни?

Провокаційне запитання. Можливо «відносно безпечне» організувати можна, проте цілком безпечне –  ні! Нажаль , реалії 2022-2023 року дали нам зрозуміти ,що потреба в застереженні та вживанні всіх можливих заходів, – обов’язок кожного громадянина України . Ми  хвилюємось за своїх рідних та друзів, тому нам додає впевненості, що під час повітряної тривоги вони перебувають в укритті, бомбосховищі. Це і є найкраща звичка сьогодення для самозбереження. Коли відповідне  приміщення буде забезпечене всім необхідним, Ви зможете продовжувати працювати, дитина навчатись , а тепла кружка чаю зігріватиме твої руки. «Жити в безпеці» –  головна передумова для відважних людей, що живуть  в Україні .

Облаштування укриття  та бомбосховищ – першочергове завдання в організації захисту під час тривог.
Компанія GOYDALKA з березня 2022 року  у  виробничій діяльності додала лінію продукції для забезпечення  відповідним інвентарем та меблів для місць цивільного захисту – укриття.

Покращення комфортних умов сприятиме раціональному використанню часу.

Меблі для  укриття, які виготовляє ТМ «ГОЙДАЛКА»:

  1. Ліжка
  2. Вішалки
  3. Лави
  4. Столи та стільці
  5. Стелажі
  6. Шафи
  7. Пандуси, перила.

Для кожного проекту створюється комерційна пропозиція, з урахуванням індивідуальних потреб по облаштуванні споруд цивільного захисту.

Думай про завтра!

Бережи себе та свої близьких!

TM Goydalka