меблі для дітей

TM GOYDALKA – український виробник дерев’яних  меблів та іграшок для дітей.

Завдяки високим стандартам виробництва та професіоналізму персоналу користується великою популярністю і визнанням на українському ринку понад 15 років.

Підприємство розташоване в мальовничій місцевості передгір’я Карпат Івано-Франківської області, тому вся сировина заготовлена з найчистішого місця  України – Карпатського лісу.

Продукція ТМ GOYDALKA виготовляється з екологічно чистої сировини і відповідає необхідним стандартам якості.

Для виготовлення екологічно чистих меблів ми використовуємо натуральне дерево – бук, а також клеї та лаки на водній основі, які не місятть хімічних речовин, такі як смоли, формальдегіди, феноли. Продукція з натурального дерева ніколи не зашкодить здоров’ю людини, не зважаючи на терміни використання. Завдяки своїм унікальним природним властивостям та екологічно чистій обробці, дерев’яні вироби навіть через десятиліття виглядатимуть гідно.

Натуральне дерево – завжди в тренді, та не підвладне моді та часу.

Унікальність дерев’яних меблів у відмінному естетичному вигляді та можливості вписатись у будь-який стиль в інтер’єрі. Вони універсальні, зручні, функціональні, створюють надзвичайну атмосферу затишку, тепла та гармонії. Меблі з натуральної деревини – це завжди вишукано та красиво, а головне екологічно та безпечно для діток та їх батьків.

Виробництво продукції відбувається по «закритому циклу» :

Гнучка політика при роботі з клієнтами дає можливість врахувати їх побажання при виконанні замовлення та оплати.

 

Натуральне – завжди актуальне!

Меблі для дітей

Процес складання дитячих ліжок "VALERI"

Процес складання дитячого ліжечка "НАТАЛІ"

Процес складання дитячих ліжок "AMELI"

godalka-mail

10% Знижки? Легко!

Просто підпишіться на розсилку!

знижки? — Легко!