Кваліфіковані працівники

Висока якість виробів

Доступні ціни на товари

Великий досвід роботи

Наші товари

Про нас

В грудні 2002 року двоє підприємців заснували виробництво по виготовленню дерев’яних меблів та іграшок для дітей. Підприємство розташоване в мальовничій місцевості передгір’я Карпат. Даний регіон багатий на ліси, що в переважній більшості складаються з букових дерев. Цілющі властивості цієї деревини здавна відомі людям і використовуються ними до наших днів.

Продукція підприємства виготовляється для найдорожчих людей на землі – дітей. Наші діти народжуються і зростають під постійним доглядом і піклуванням батьків і суспільства. Ми прагнемо дати їм все найкраще, чим володіємо. Ми хочемо, щоб діти росли здоровими, а значить впевненими в майбутньому. Підприємство виготовляє продукцію, яка їм потрібна від народження і до повноліття.

За період своєї діяльності підприємство, зокрема приватний підприємець Гоголь Ярослава Михайлівна, приймала участь у різноманітних виставках. Вона нагороджена дипломами виставок «Baby 2007», «Барвиста Україна» 22-25 серпня 2007 року; відзначена подяками Богородчанської райдержадміністрації  за внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району; за спонсорську підтримку обдарованих дітей в шоу «Хочу стати моделлю», «Місс панночка», пісенних фестивалів.

Підприємство надає робочі місця жителям свого містечка. Постійно піклується про створення безпечних та комфортних умов праці. Створено робоче місце для інваліда.

Підприємство своєю працею зміцнює економічний потенціал рідної України, сприяє розвитку сучасного суспільства та росту добробуту її громадян.

 

Відеоінструкція

Збірка дитячого ліжка "VALERI"

Збірка дитячого ліжка "NATALI"

Збірка дитячого ліжка "AMELI"

Хочете дізнаватись про нові товари скоріше за всіх? Підписуйтесь на розсилку!

Партнери