Наші товари

Про нас

TM GOYDALKA – український виробник дерев’яних  меблів та іграшок для дітей.

Завдяки високим стандартам виробництва та професіоналізму персоналу користується великою популярністю і визнанням на українському ринку понад 15 років.

Підприємство розташоване в мальовничій місцевості передгір’я Карпат Івано-Франківської області, тому вся сировина заготовлена з найчистішого місця  України – Карпатського лісу.

Продукція ТМ GOYDALKA виготовляється з екологічно чистої сировини і відповідає необхідним стандартам якості.Меблі для дітей

Для виготовлення екологічно чистих меблів ми використовуємо натуральне дерево – бук, а також клеї та лаки на водній основі, які не місятть хімічних речовин, такі як смоли, формальдегіди, феноли. Продукція з натурального дерева ніколи не зашкодить здоров’ю людини, не зважаючи на терміни використання. Завдяки своїм унікальним природним властивостям та екологічно чистій обробці, дерев’яні вироби навіть через десятиліття виглядатимуть гідно.

Натуральне дерево – завжди в тренді, та не підвладне моді та часу.

Унікальність дерев’яних меблів у відмінному естетичному вигляді та можливості вписатись у будь-який стиль в інтер’єрі. Вони універсальні, зручні, функціональні, створюють надзвичайну атмосферу затишку, тепла та гармонії. Меблі з натуральної деревини – це завжди вишукано та красиво, а головне екологічно та безпечно для діток та їх батьків.

Виробництво продукції відбувається по «закритому циклу» :

Гнучка політика при роботі з клієнтами дає можливість врахувати їх побажання при виконанні замовлення та оплати.

 

Натуральне – завжди актуальне!

 

Кваліфіковані працівники

Висока якість виробів

Доступні ціни на товари

Великий досвід роботи

ручна робота

Відеоінструкція

Збірка дитячого ліжка "VALERI"

Збірка дитячого ліжка "NATALI"

Збірка дитячого ліжка "AMELI"

Хочете дізнаватись про нові товари скоріше за всіх? Підписуйтесь на розсилку!

Партнери