Домашній догляд

Купивши наше дитяче ліжечко, ми неодноразово чуємо від покупців, що в ньому підростає не один малюк, і ліжечко передається згодом родичам, сусідам, або ж на продаж. По-перше, це говорить ро відмінну технологію нами обробки деревини, а по-друге – це Ваш догляд за виробом. Тому, ми хочемо детальніше розповісти Вам щодо догляду в домашніх умовах.
.
Мабуть, більшість із Вас думає, що для протирання, або ж зняття плям необхідний якийсь супер неймовірний засіб, якого в продажі не часто зустрінеш. Але це не так! Існує тільки 3 головні правила:
.
1. Придбайте 1 ганчірку з мікрофібри. Якщо є пилюка, плями – злегка змочіть її (щоб вона була вологою, не мокрою) і протріть виріб. Після чого зовнішній вигляд – як новий!
.
2. Ні в якому разі не протирайте виріб мокрою ганчіркою, адже вся вода з ганчірки просочується у виріб, і дерево починає набухати.
.
3. Не наклеюйте на дерево скотч, наклейки, адже клей після них дуже важко знімається.
.
Дотримуючись цих правил, Ви збережете товарний вигляд на довгі роки, і зекономите свій бюджет, не витрачаючи його на різні засоби по догляду за меблями.
.
❗️ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ❗️
Якщо, у Вашому магазині представлене наше дитяче ліжечко як зразок, і кожного дня покупці ретельно його розглядають своїми дотиками рук, то на ліжках через деякий час звісно залишатимуться плями. Щоб надати йому товарного вигляду – обов’яково дотримуйтесь вище зазначених правил.

TM Goydalka
Залишити відповідь