Єдине дерево яке розчиняється в організмі

Дерево завжди вважалось екологічно чистим матеріалом. Однією з найцікавіших і популярніших порід в Східній Європі є бук. І це недивно: великі ліси, які покривали ці землі здавна, давали людям дивний по своїй красі будівельний і меблевий матеріал. Професіонали, що працюють з дерев'яними меблями не один рік, переконані в тому, що і в їдальні і в спальні повинні стояти меблі з буку, оскільки це одна з найбільш енергетично сприятливих для людини порід дерева, яка підживлює людину, наділяючи її додатковими фізичними силами.

Деревина буку міцна і довговічна, естетично приваблива і практична, приємна на дотик. Слов'яни традиційно прагнули улаштувати своє житло відповідно до уявлень про «правильну» і «здорову» енергетику. У слов'янській міфології бук символізує древнє знання, що зберігається для нащадків в стародавніх заклинаннях та рукописах, і в широкому сенсі служить для з'єднання знання минулого і майбутнього. Може саме це стародавнє знання про здоров'я і  довголіття повідомляє бук людям. Меблі, виготовлені з якісної букової деревини, послужать Вашій  родині не один десяток років, створюючи в оселі затишок та комфорт.

Меблі з буку дуже чуттєві до змін вологості та коливань температури! Дуже важливо слідкувати за рівнем температури (оптимально 20оС)  і вологістю повітря (оптимально 60-70%). Не допускайте різких перепадів температури і вологості, вони можуть призвести до виникнення тріщин в деревині. Зимою вологість понижується, через використання опалення, тому використовуйте резервуар з водою на корпусі нагрівача повітря. Запобігайте попаданню прямих сонячних променів на меблі, від них деревина темніє.

У разі забруднення достатньо протерти поверхню замшею для протирання віконного скла. При сильному забрудненні можна використовувати м’який засіб для миття посуду розведений у воді. Після цього насухо витріть. Нанесіть на суху ганчірку засіб для полірування меблів і протріть меблі. Він усуває невеликі потемніння, оживляє структуру поверхні і створює захисну плівку від відбитків пальців та розводів. Дрібні подряпини стають менш помітними. Пролиту на меблі рідину треба негайно видалити. Не слід використовувати для протирання розчини, що містять спирти та розчинники.